Aion

Zrób użytek z własnych skrzydeł, tak aby niosły cię w odpowiednie lokacje i pozwoliły ci pozyskać chwałę w tajemniczej rzeczywistości Arteia.
Arteia to legendarna kraina, w której toczy się potężna między ludami Asmodian i Elyos, w przeszłości ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Jakości rozgrywki możemy być przekonani, gdyż jest ona następną produkcją studia NC Soft – sławnego z takich tytułów jak Guild Wars czy Lineage. Swoją przygodę w krainie Aion zaczniesz wyborem jednej ze stron waśni, staniesz za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą grę. W dalszym etapie wybierzemy, którą klasę bohatera wybieramy. Twórcy Aion oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Magika, Wojownika i Duchownego, z których każda wyróżnia się wyjątkową kombinacją umiejętności i atrybutów. Pokaźny Aion i jego otwartość na eksplorację pozwoli ci odwiedzić każde miejsce na mapie i przemierzać wielkie dystanse przy wsparciu twoich skrzydeł. Wielki Aion czeka na wszystkich graczy, gotowych stanąć do z niezliczoną ilością potworów i bossów, stojących na straży swoich ziem.
W tym świecie nikomu nie zabraknie również pojedynków z innymi graczami, przedstawicielami konkurencyjnego ludu.
Wkrocz do krainy Aion, łącząc się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym przeciwnikiem staną się dużo łatwiejsze.

2 Odpowiedzi do Aion

  1. Anonim pisze:

    to nie jest gra na przeglądarkę

  2. Gieroman89 pisze:

    Dokładnie, to jest gra na pc, do ściągnięcia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.