Anno Online

Online jest darmową grą przeglądarkową, w której skupiono się na ekonomii. Istotnym aspektem gry jest przemyślana strategia, dzięki której będziemy mogli zdobywać nowe tereny pod rozwój naszego królestwa. Układ graficzny stylizowana jest na scenerii średniowiecza. jest kontynuacją słynnej serii Anno z komputerów stacjonarnych nazywanych potocznie „blaszakami”.

Fabułę gry rozpoczynamy na wyspie-matce, która jest kluczowym miejscem zmagań. To na niej stworzymy własne imperium. Mamy obowiązek pamiętać o naszych obywatelach i musisz zaspokajać ich potrzeby. Będziesz mógł zadowolić mieszkańców stawiając nowe budynki, zarządzając pracą i wytwarzaniem materiałów. Twoi obywatele, aby mogli się rozwijać będą nieprzerwanie domagali się coraz to nowych usprawnień. Będziesz się musiał solidnie przyłożyć do tego, aby rozbudować własną wyspę i dbać o to, aby poddani byli zadowoleni ze swojego żywota przez co będą ciężko wykonywać swoje obowiązki i dbać o wysoką produktywność.

Po pewnym czasie stwierdzisz, iż wyspa, którą rozwijasz jest za mała, aby zaspokoić wszystkie wymogi obywateli i będziesz zobowiązany do rozwijania dalszych badań, za pomocą których skolonizujesz dalsze wysepki. Następne skolonizowane wyspy połączysz z czasem szlakami handlowymi przez co Twoje królestwo będzie się dynamicznie powiększać.

Rzeczą, która dotychczas nie występowała w grze Anno jest to, że władcy będą w stanie tworzyć własne społeczności i działać w kooperacji na rzecz wielkich celów i wypełniania bogatej gamy misji.
Anno Online to gratka dla graczy, które pragną przyjemnie spędzić wolny czas i wiedzą jak mądrze zarządzać imperium!.

Czy i Ty potrafisz! Niesamowity świat przygód czeka na ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.