Campo Kickers

Weź na swoje ramiona odpowiedzialność za los przekazanej ci drużyny, poprowadzisz ją przez szereg starć footbolowych, a zabawna rzeczywistość Campo Kickers rozbawi cię do łez.
Unikalność Campo Kickers tkwi przede wszystkim w tym, że gra nie opiera się na kierowaniu ligową drużyną piłkarską. Twoim zadaniem będzie wykreowanie podwórkowej drużyny niedzielnych graczy, którzy to staną do boju o własną przyszłość na boisku! Na początku rozgrywki będziemy mogli zdecydować, który z trojga dostępnych prezesów zatroszczy się o sukcesy naszego zespołu. Każdy prezes to zróżnicowane cechy i premie przekazywane klubowi wraz z rozpoczęciem gry.
Wybór odpowiedniego prezesa to decyzja, w jakich realiach mamy zamiar zacząć grę. Mamy trzy warianty: sporo gotówki, ale marnych zawodników – niewiele pieniędzy i wybitnych piłkarzy lub tryb zrównoważony. Po wyborze, który prezes pokieruje naszym klubem – zostaniemy postawieni przed koniecznością dokonania selekcji trenera, to on od tego momentu zatroszczy się o poziom wyszkolenia naszego składu. Gra oferuje nam analogicznie troje trenerów, zawierzonych w odmiennych sposobach treningu. Mamy do wyboru utalentowanego stratega lub trenera zdolnego poruszyć serca zawodników – motywując ich do większego wysiłku, jak i wybitnie wykształconego szkoleniowca znającego jak nikt inny teorię strzału.
Po dokonaniu wszystkich wyborów, pojawi się nareszcie okazja na docelową grę. Rozpoczniemy ją przy wsparciu samouczka, który to zaznajomi nas z interfejsem gry. Cała rozgrywka została osadzona w bardzo dobrej oprawie graficznej, realizującej wszystkie wymagania stawiane dzisiejszym grom przeglądarkowym. W skórze zarządcy klubu będziemy musieli realizować szereg zadań, a stopień rozbudowy gry budzi zachwyt. Twórcy udostępnili nam całą masę opcji rozwoju naszego stadionu oraz szatni, jak również pełno sposobów przeprowadzania treningu i szkolenia wybranego przez ciebie szkoleniowca! Nie znam klubu footbolowego, który potrafi sprawnie prosperować bez sponsora – tak więc twoim kolejnym zadaniem będzie negocjowanie warunków sponsoringu z lokalnymi przedsiębiorcami.
Dołącz do kolorowego świata, nasyconego delikatną nutką humoru i daj się ponieść prawdziwym sportowym emocjom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.