DARK ORBIT

Dark Orbit

Brutalna, galaktyczna rzeczywistość, której spokój nieustannie zakłóca odwieczny konflikt pomiędzy zwalczającymi się korporacjami oczekuje kosmicznego wojownika, zdolnego do zaprowadzenia pokoju w tym świecie.

Czy czujesz w sobie wystarczająco dużo inspiracji i odwagi, aby namieszać w tej rzeczywistości i rozbudzić w sobie ducha walki o honor, bogactwo i wpływy? Cała rozgrywka opiera się głównie na zwalczaniu statków kosmicznych innych graczy, których spotykamy podczas eksploracji kosmosu. W początkowej fazie gry możemy czuć się zupełnie bezpieczni w strefach ochronnych, jednak z biegiem czasu przetrwanie będzie wielkim wyzwaniem.

Poprzez pozyskiwane w pojedynkach doświadczenie uzyskamy możliwość rozwoju okrętu na różnych płaszczyznach, jak również staniemy przed decyzją o całkowitej zmianie modelu posiadanej przez nas jednostki. Mapę gry podzielono pomiędzy wpływ dwóch zwalczających się, wyżej wspomnianych galaktycznych korporacji. Dark Orbit jest pozycją nieustannie rozwijaną przez twórców, dlatego cieszy się niesłabnącą popularnością.

Warto spróbować swojej przygody z tą niesamowitą pozycją i przeżyć dzięki niej niezapomniane wieczory przy ekranie monitora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.