DEAD OR NOT ALIVE

Dead or Not Alive

Dwie frakcje walczące o dominację na Dzikim Zachodzie – po której stronie opowiesz się Ty?!

Nowe MMO RPG, które stworzone zostało przez graczy oferuje coś czego jeszcze nie było. Masa zadań – jedno- i wieloosobowych (do realizacji ze swoimi znajomymi lub innymi graczami), pojedynki na śmierć i życie, cotygodniowy na najszybszego rewolwerowca, listy gończe, Indianie oraz bandyci, dom aukcyjny i rynek, gdzie możesz znaleźć ponad 200 000 różnych przedmiotów.

Poluj na dzikie zwierzęta, takie jak bizon, bawół, czy niedźwiedź, rozwijaj swoją postać – obszerne drzewo umiejętności czeka na Twój przydział punktów! Przemierzaj cztery różniące się od siebie zawartością miasta gry, które są areną nieustającej walki dobra ze złem. Obierz swoją stronę i zostań obrońcą sprawiedliwości lub najgorszym ze zbirów.

Zarejestruj się za darmo w grze, która czeka na takich żądnych przygód kowbojów i spragnione niesamowitych doznań kowbojki. Przekonaj się jak to jest przemierzać prerię na swoim wiernym wierzchowcu, palić fajkę pokoju z różnymi plemionami Indian oraz relaksować się w saloonie w wolnych chwilach.

Zagraj w DEAD OR NOT ALIVE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.