DRAKENSANG ONLINE

Drakensang Online

Tak niewiele dzieli nas od uczestnictwa w rzeczach niezwykłych, które dzieją się za sprawą rewolucyjnej produkcji przeglądarkowej jaką jest fantastyczny świat Drakensang Online.

Pozycja jest w swoim wymiarze rewolucyjna, gdyż została zaprojektowana całkowicie w oparciu o grafikę trójwymiarową i oprogramowanie Flash. Wszystko to zupełnie za darmo może stać się przyczyną naszej radości już za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. Drakensang Online cieszy się niebywałą popularnością w każdym kraju, gdzie ukarze się jej oficjalna, w pełni przetłumaczona wersja.

Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru klasy postaci, jaką chcemy poprowadzić przez fantastyczną fabułę, która ulega nieustannemu poszerzaniu ze strony producentów i zaangażowanych w rozwój gry środowisk graczy. Twórcy oddali nam do wyboru: wojownika, maga i zwiadowcę. Każda z ras została mocno zróżnicowana, posiada odmienne predyspozycje do danych typów walki i posługiwania się poszczególnymi typami broni. Mimo tak bardzo rozbudowanego projektu, cały interfejs jest wykonany wysoce intuicyjnie, a zamieszczony w grze samouczek w pełni zapozna nas z jego wszystkimi elementami. Poza tym, wielu zaciekłych fanów gatunku RPG, będzie znało sposób sterowania i posługiwania się interfejsem jak własną kieszeń.

Cała fabuła gry to bardzo duża ilość wątków głównych, z którymi związane są nasze zadanie, jak i misji pobocznych które stanowią bardzo ciekawe urozmaicenie ogółu. Dla wielu przeszkodzą nie do pokonania może być bardzo ciężka, jak na produkcję przeglądarkową grafika. Mimo wszystko, warto spróbować swojej przygody z tą pozycją, wielu będzie odnosiło wrażenie, że gra w ważącego kilkaset megabajtów pecetowego RPG’a.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.