Forge of Empires

Forge of Empires to gra na przeglądarkę, gdzie budujesz swoje własne miasto i towarzyszysz mu przez każdy okres istnienia cywilizacji, poczynając od prehistorycznej.

Rozgrywkę w Forge of Empires zaczynamy zupełnie bezpłatnie, podejmując się wyłącznie bezproblemowej rejestracji i uznając regulamin gry. Mobilizacja silnej armii jest kluczowym wyzwaniem, bo stanie się dla ciebie zabezpieczeniem niepodległości i pozwoli ci obronić się przed zagładą twojego powstającego zaplecza gospodarczego.Każdy mądry lider pomyśli także o tym, aby poprowadzić szereg inwestycji w wzrost technologiczny wioski, co umożliwi osiągnięcie przewagi nad wrogiem.
Twoim wyzwaniem będzie również walka z wrogami, ale ponadto zdolność przeciwstawiania się skutkom przemian jakie zaszły na przestrzeni lat.Bezcenne stanie się także przystąpienie do jednego z szeregu prosperujących paktów, lub wykreowanie własnego.Więc jeśli nie brakuje ci mocy i męstwa, to nie zwlekaj tylko ujarzmij wyzwanie, prowadząc własną wioskę do chwały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.