Garbage Garage

Pograj w Garbage Garage, by doświadczyć całkowicie oryginalnego podejścia w grze przeglądarkowej do tematyki samochodowej!
Wchodząc do świata gry dostaniesz pod władanie marnie prosperujące złomowisko, by już w najbliższej przyszłości uczynić je prężnie działającym królestwem złomu. Główne zadanie przeznaczone dla twojego autoszrota to przejmowanie skasowanych pojazdów, które należy dynamicznie i z zarobkiem zutylizować. Podzespoły uzyskane z samochodu to podstawowa opcja zdobycia gotówki na giełdzie, poprzez dalszy obrót nimi. Giełda to dosyć prosty, ale skuteczny system losowania rzeczywistych cen części na rynku wtórnym. Przy odrobinie szczęścia i zwinności – będziesz miał możliwość opchnąć produkt za całkiem wysokie ceny.
W Garbage Garage bogacimy się, by mieć możliwość rozwijać infrastrukturę swojego szrota i przygotować się na przyjmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów. Sprzedaż podzespołów to nie jedyna opcja ich spożytkowania, gdyż gra zapewnia nam także możliwość tworzenia nowych – unikalnych pojazdów z pozyskanych części. Rozgrywka podda próbie twoje zdolności dobrego administrowania przedsiębiorstwem i wielokrotnie postawi cię przed ryzykiem utracenia płynności finansowej twojego złomowiska. Pamiętaj, że wyłącznie od ciebie zależy czy twój rozrośnie się do rozmiarów gigantycznego przedsiębiorstwa, czy na wieki pozostanie prowincjonalnym złomowiskiem. Daj się ponieść miłym braciom Ludolf , najbardziej rozpoznawalnym złomiarzom w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.