Garden of Eden

Jeśli uwielbiasz florę i szczególnie bliskie jest ci piękno kwiatów, to koniecznie wkrocz do rzeczywistości Garden of Eden, gdzie będziesz miał szansę wyhodowania najpiękniejszych roślin pod słońcem!
Każdy nowy gracz po rozpoczęciu swojej przygody z grą, trafia pod opiekę ogrodnika Karola, który zaznajomi go z rozgrywką i wskaże metody prowadzenia rozgrywki.
Wspominany wcześniej Karol to ponadto nasz zleceniodawca i mentor przez cały czas trwania rozgrywki – przydziela nam stosowne cele i wynagradza za ich właściwą realizację.
Rozgrywka nie będzie ograniczała się tylko do hodowli roślin, naszym celem będzie ponadto dbanie o wzrost infrastruktury ogrodu wraz ze wzrostem rozmachu naszej hodowli.
W Garden of Eden będziemy zobowiązani zwracać szczególną uwagę na nasze punkty mocy, które tracimy w wyniku wykonywania przeróżnych działań w grze.
Kluczem do zwycięstwa jest więc rozsądne i przemyślane dysponowanie punktami energii, które są nam zwracane po upływie całego dnia.
Gdyby jednak okazało się, że brakuje ci punktów mocy do spełnienia podstawowych celów, to staniesz przed opcją skorzystania z opcji dodatkowych – napoju energetycznego, który doda ci sił.
W Garden of Eden nie brakuje ponadto trybu kooperacji, który polega na zapraszaniu swoich znajomych do wspólnej gry i wzajemnej trosce o własne ogrody.

Jedna odpowiedź do Garden of Eden

  1. Czapa pisze:

    Zapachniało mi to starym dobry GGFarmer-em niestety nie odnaleziono servera :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.