GOODGAME EMPIRE

GOODGAME EMPIRE

GoodGame Empire – ekonomiczna gra w przeglądarce , w której wcielamy się w króla i rozwijamy swoje państwo. Rejestrując się podejmujesz wyzwanie, aby stać się najpotężniejszym imperatorem. Oprócz rozbudowy królestwa czeka na Ciebie duża liczba misji i przygód.

Rozpoczynając rozgrywkę stajesz się władcą słabego zamku. Twoim zamierzeniem jest jego rozbudowa, oraz zapewnienie bezpieczeństwa poddanych przed atakami bandytów. Aby efektywnie rozwijać swoją wioskę musisz dopilnować o wystarczające wydobycie materiałów. Dzięki nim rozbudujesz mieszkania dla swoich osadników czy też budowle wojskowe, w których wyszkolisz żołnierzy.

Kluczowym celem gry jest rozbudowa miejsc obronnych Twojego zamku. Dzięki temu Twoje państwo nie padnie łupem bandytów. Po pewnym czasie w Twoim pałacu będzie brakowało miejsc do rozbudowy, a to znaczy, że będziesz zmuszony odnaleźć nowe, równie dogodne tereny do zajęcia. Do podbicia danego obszaru z pewnością niezbędna Ci będzie potężna , która pokona na swym szlaku przeszkody.

Stwórz skutecznie działające państwo i zawieraj sojusze. Niech twoje kwitnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.