GREPOLIS

Grepolis

Już za sprawą kilku kliknięć i krótkiej rejestracji możesz przenieść się do fantastycznego świata, ogarniętego kulturą antycznej Grecji, gdzie niejednokrotnie zawalczysz o honor, wpływy i bogactwa.

Grepolis jest zupełnie darmową grą przeglądarkową, którą rozpoczynamy otrzymując pod władanie marnie zagospodarowaną osadę. Musimy więc mądrze wykorzystać przekazany nam potencjał, aby w niedługim czasie uczynić z naszych ziem prężnie działającą metropolię, której węzeł gospodarczy zapewni stały i płynny dostęp do surowców. Odpowiednie administrowanie zasobami ludzkimi i zdobytymi surowcami stanie się kluczem do osiągnięcia wszystkich celów w grze. Gra zawiera w sobie bardzo dobrze wykonany samouczek, dzięki któremu śmiało postawimy samodzielne, pierwsze kroki.

Grepolis to także produkcja, która może pochwalić się najsprawniej działającym helpdeskiem, gdzie nieustannie czuwa grono moderatorów wyznaczonych do obsługi graczy. Rozpoczynając swoją przygodę z Grepolis musimy pamiętać o tym, że niejednokrotnie zostaniemy sprawdzenie z naszych zdolności koordynowania poszczególnych posunięć, co w tak ogromnym świecie gry jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania. W grze otrzemy się także o wątek mitologiczny, który jest nieodłącznie związany z kulturą antycznej Grecji. Uzyskamy więc możliwość poświęcenia kontrolowanych przez nas osad jednemu z czterech typów bóstw.

Tylko odpowiedni szacunek, jaki skierujemy w stronę naszego patrona będzie w stanie przebłagać u niego niepojęte łaski. Nie wolno nam także zapomnieć o potrzebnie opracowywania coraz to bardziej zawansowanych technologii, zarówno na płaszczyźnie gospodarczej jak i wojskowości. Musimy zawsze zabiegać o to, aby wyprzedzić swojego potencjalnego oponenta i być w stanie obronić to, co należy do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.