IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Już czas porzucić beztroskie panowanie i życie, a podjąć się zadania na miarę prawdziwego i roztropnego władcy, który mężną ręką weźmie pod protekcję swoje królestwo.

Rozgrywka w jest całkowicie darmowe, a swój początek wiąże z wyborem przez gracza nacji, której pozostanie wierny już do końca i zadba o jej dynamiczny rozwój. Intuicyjny samouczek, jaki twórcy zamieścili w grze pozwala nam na sprawne przejście przez elementarne decyzje oraz zapozna nas z dobrze przygotowanym interfejsem.

Zaledwie kilka minut po rejestracji zyskujemy już możliwość niezależnego prowadzenia rozgrywki, podejmując pierwsze działania na terenie, który otrzymaliśmy. Strategie czasu rzeczywistego, jak Imperia Online wymagają od nas wyjątkowej dyspozycyjności i gotowości na podejmowanie ważnych decyzji w każdym momencie. Mimo to, w początkowej fazie gry nie poczujemy się obarczeni nadmiarem obowiązków, gdyż pod czasową ochroną możemy odpowiednio rozwinąć węzeł gospodarczy osady i zapewnić naszym budowniczym dostęp do wszystkich typów surowców.

Tylko za sprawą stabilizacji gospodarczej i politycznej damy naszym obywatelom poczucie bezpieczeństwa i przybliżymy się do upragnionego tryumfu. Mądry władca pamięta o wiecznie żywej dewizie „W czasie pokoju, szykuj się do wojny”. W natłoku prac związanych z administracją osadą, musimy także pamiętać o podejmowaniu się badań nad różnego typu technologiami.

Dzięki skoordynowaniu wszystkich działań i odpowiednim dystrybuowaniu posiadanym potencjałem gospodarczym oraz ludzkim, możemy bardzo szybko osiągnąć wymierne sukcesy w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.