INTER-WAR

Inter-War

Inter-War jest to gra której akcja dzieje się w dalekiej przyszłości, gdzie podróże między gwiezdne są na porządku dziennym. Stań się imperatorem, zajmij planetę która stanie się centrum twojego . Buduj olbrzymie kopalnie dostarczające twojemu imperium, rozbudowuj magazyny aby móc zaspokoić potrzeby twojego ludu. Badaj nowe technologię które ułatwią sprawy dnia codziennego. Zbuduj wielkie działa do obrony planetarnej aby nikt nie był w stanie ci zagrozić ani zrabować twych surowców. Potężna stocznia jest w stanie produkować naprawdę wielkie statki, które można uważać za dumę twojego imperium. Wyrusz w wielką przygodą w której możesz założyć i wspólnie podbijać wszechświat lub w pojedynkę przeciwstawić się danemu porządkowi i zmienić go na własne zasady! Nie ważne jaką drogę wybierzesz, cel pozostaje ten sam dla wszystkich. Zostać największym imperatorem we wszechświecie i zniszczyć wszystkich którzy się temu przeciwstawią. Dołącz już dziś do w pełni darmowej gry strategicznej Inter-War!

Zagraj w INTER-WAR

Jedna odpowiedź do INTER-WAR

 1. HupHupHup pisze:

  Jeśli grę INTER-WAR oceniać w skali od 1 do 10… Ocenił bym na 0,5 – nie na połowę z 10, ale na pół punktu.
  W INTER-WAR nie ma żadnej pomocy czy wskazówek (jest tylko puste słowo ,,Poradnik”). Jeżeli po mimo to zorientujesz się jak budować ,,Planeta Matka” po kilku godzinach gry konto zostanie zablokowane – z informacją: Nieprawidłowy kod lub nazwa konta.
  Grę INTER-WAR obsługują prywatni serwerzy, od których możesz odkupić swoje konto – bez żadnej gwarancji, że następny srewer (lub ten sam) po jakimś czasie nie zrobi tego ponownie (blokada konta).

  Z poważaniem dla niedoszłych graczy i bez poważania dla właścicieli gry.
  HupHupHup.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.