LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

LORD OF ULTIMA Jest darmową strategiczną grą przeglądarkową, która daje ci możliwość stworzenia niepowtarzalnego średniowiecznego imperium na którego czele stoisz ty.
Swoja przygodę zaczynasz od wybudowania jednej małej wioski, która z czasem stanie się miastem i stolica imperium, następnie będziesz tworzył kolejne miasta.

Do budowy będziesz potrzebować chat dla ludzi i gospodarstw które ich wyżywią, surowców oraz odpowiednich budynków produkcyjnych. Pamiętać musisz że wrogowie czają się w okolicy, więc trzeba zadbać o dobrą obronę. Rozbudowujesz swoje imperium na nowo zdobytych terenach i kontynentach. Zdobywasz je w drodze aneksji małym nakładem sił albo siłą swojej armii. Armie tworzysz z wielu rodzajów jednostek oraz masy urządzeń oblężniczych i floty. Wykaż się umiejętnościami dyplomatycznymi, dołącz albo załóż sojusz dzięki któremu będziesz miał pomoc w razie ataku, lub zwiększysz siły w celu zniszczenia przeciwnika.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Rozgrywka daje nam możliwość penetracji lochów i ataku na potwory w celu zdobycia dodatkowych surowców oraz złota. Nie zastanawiaj się tylko zacznij swoja przygodę władcy imperium natychmiast.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.