MAFIA CITY

Mafia City

Pozyskaj nowe, znaczące znajomości, podejmuj się ryzykownych działań, aby zarobić ogromne sumy pieniędzy, aby za sprawą tego wszystkiego zdobyć niezbędne uznanie!

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę w City zyskujemy niepowtarzalną szansę na przeniesienie się do gangsterskiej rzeczywistości i nieustanne trwanie przy jednej z wielu mafijnych rodzin. Wyłącznie bezproblemowa rejestracja dzieli nas od możliwości wcielenia się w skórę podrzędnego rabusia, by za sprawą odpowiednich działań uczynić go cieszącym się poszanowaniem mafiozo.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Twórcy gry umożliwi nam skorzystanie z samouczka, który sprawnie zaznajomi nas z interfejsem gry, abyśmy mogli bez większych problemów poruszać się w nim i efektywnie prowadzić samodzielną rozgrywkę. Głównie będziemy zabiegali o podniesienie zdolności bojowych kierowanego przez nas bohatera, aby w możliwie najkrótszym czasie uczynić go zdolnym do skutecznego podejmowania się najbardziej dochodowych akcji. Poza szeregiem treningów, na atrybut siły bojowej wpływają także zakupione do naszego arsenału i wspierające nas w akcjach samochody.

Dzięki Mafia City zyskamy szeroki dostęp do różnego typu uposażenia, które w znaczący sposób urozmaica rozgrywkę. Formy działalności przestępczej, których możemy się podejmować także zostały mocno rozbudowane, często w bardzo humorystyczny sposób. Swoją karierę zaczniemy od kradzieży cukierków i napadów na punkty ksero, by pozyskać niezbędne fundusze na zakup sprzętu i podnoszenie własnych kwalifikacji.

Jeśli będziemy sumiennie wywiązywali się ze swoich gangsterskich obowiązków, to w niedługim czasie staniemy się gotowi, aby uczestniczyć w szeroko planowanych, bardzo dochodowych akcjach. Gier przeglądarkowych tego typu nie byłoby także bez możliwości przeprowadzania zamachów na zdrowie i życie innych, poruszających się w świecie gry gangsterów. W ten sposób zyskujemy szansę na ograbienie innych mafiozo z posiadanego przez nich mienia, co pozwala nam błyskawicznie zasilić własny budżet.

Pamiętaj jednak, że otwarte wystąpienie przeciwko jednemu z graczy może stać się początkiem długiej i wyczerpującej wojny. Kiedy już wypracujemy sobie odpowiedni prestiż i szacunek oraz ustabilizujemy własną pozycję, to dla osiągnięcia jeszcze większych korzyści musimy związać się z wybraną przez nas rodziną mafijną. Dzięki temu pozyskamu szerokie znajomości i otworzymy sobie drogę na sam szczyt.

Zagraj w MAFIA CITY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.