OGC OPEN

OGC Open

Tak niewiele dzieli cię od niezapomnianej przygody, w niszowym środowisku ekskluzywnego sportu jakim jest .

OGC Open otwiera przed nami swoje podwoje zupełnie za darmo, twórcy zaproponują nam jedynie na późniejszym etapie możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych opcji premium, które nie są obowiązkowe. Rozgrywkę rozpoczynamy od możliwości wykreowania kierowanego przez nas bohatera, czego dokonamy wyłącznie według własnego wyobrażenia i uznania. Gra mimo bardzo szeroko rozbudowanego interfejsu jest prosta do opanowania, ze względu na intuicyjny samouczek, a w nim wiele materiałów video służących jako kursy szkoleniowe do gry w golfa.

Wraz z zdobyciem funduszy, uzyskamy szansę na poszerzenie garderoby naszego zawodnika z bardzo szerokie arsenału wszelkiej maści ciuchów i gadżetów. Ponadto musimy zadbać o uposażenie do prowadzenia samej rozgrywki, aby nasz magazyn ze sprzętem sportowym przechowywał tylko sprzęty z najwyższej półki. Pierwotnie otrzymamy elementarne wyposażenie, dzięki któremu będziemy mogli bez problemu rozpocząć grę. Gra głównie opiera się o szereg meczy, jakie rozegramy z innymi graczami, które bardzo często są elementami turniejów stojących na różnych poziomach trudności i wiążącego się z uczestnictwem w nich prestiżu.

W grze pozyskujemy za każdy sensowny ruch specjalne punkty doświadczenia, które pozwalają nam na rozwój postaci przy pomocy punktów trenerskich. Poza chęcią osiągnięcia jak najwyższych miejsc w ogólnym rankingu gry, motywacją do zaangażowania w rozgrywkę mogą stać się także przygotowane przez producentów nagrody przeznaczone dla tych, którzy zajmą w danym sezonie najwyższe lokaty. Ranking światowy gry ulega zresetowaniu co trzy miesiące, wraz z zakończeniem wirtualnego sezonu.

OGC Open to wyjątkowa pozycja dla wszystkich, którzy szukają poważnej rozrywki lub zwyczajnie swoją realną pasję gry w golfa, pragną przenieść także na wirtualną płaszczyznę.

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.