PGR Online

PGR Online – farma w niespotykanym klimacie.

Fanom gier farmerskich polecić możemy najnowszą propozycję – PGR Online. Ten kto myśli, że na rynku „farmerek” już nic nowego wymyślić się nie da, jest po prostu w błędzie.

W grze głównym zadaniem jest sianie otrzymanych na początku nasion, a następne zbieranie plonów. Każdy zbiór zwiększa nasze doświadczenie, awansując na kolejne poziomy dostajemy możliwość uprawiania coraz to nowych roślin i budowy kolejnych budynków gospodarczych.

Nie można tez zapomnieć o ważnej rzeczy, jaką jest handel. Pieniądz to podstawa rozwoju naszego gospodarstwa. Nowe sadzonki, budynków oraz szkolenie u nauczyciela nie należą do tanich. Sprzedaż plonów w Spółdzielni to nasze podstawowe źródło utrzymania.

Jeśli nasze ambicje sięgają wyżej niż zwyczajne osiągnięcie tytułu przodownika pracy – możemy dołączyć do Klubu Rolnika i wspiąć się na wyżyny naszej gospodarności i pracowitości. Praca na rzecz kolektywu i umacnianie jego pozycji powinna stać się głównym celem każdego szanującego się rolnika.

PGR Online to łącząca świetny pomysł i wykonanie rozgrywka, odnosząca się do czasów PRL-u, Pewexu i wyrabiania normy. Nie czekaj, wyrób już dziś swoje 150%!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.