PLEMIONA

Plemiona

Bez pardonowa walka o wpływy i bogactwo, w epoce głębokiego średniowiecza wydaje się obejmować swoimi wpływami cały ówcześnie znany człowiekowi świat, czy pojawi się ktoś kto zapanuje nad szerzącym się chaosem?

Od rozpoczęcia rozgrywki w Plemiona dzieli nas tylko bezproblemowa rejestracja, którą możemy dokonać całkowicie za darmo. Na starcie otrzymujemy pod własne władanie marnie zagospodarowaną przestrzeń, której potencjał wykorzystamy do tego, aby w przyszłości wybudować na tych ziemiach prężnie działającą metropolię. Tylko pełne zaangażowanie w realizację postawionych przed nami zadań umożliwi nam osiągnięcie zamierzonego sukcesu.

Swoje pierwsze działania musimy związać z dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego o mocnym fundamencie, który zapewni osadzie stały i płynny dostęp do niezbędnych dla postępu surowców. Z czasem konieczne stanie się wyszkolenie profesjonalne armii, która umożliwi nam poszerzenie terytorium i zdobycie nowego miejsca pod zabudowę. Nieocenione może stać się także znalezienie tytułowego Plemiona, w którym zwiążemy się ze współbraćmi w walce dla wspólnych wartości i idei.

Plemiona to jedna z nielicznych gier przeglądarkowych, w której możemy całkowicie wyeliminować naszego przeciwnika z rozgrywki. Dokonamy tego atakując i przejmując wszystkie kontrolowane przez niego terytoria. Nie warto czekać ani chwili dłużej, już teraz daj ponieść się niesamowitej przygodzie, w której wiernie uczestniczy od dawna pokaźna liczba graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.