ROMADORIA

Romadoria

wzywa śmiałków gotowych do podjęcia wyzwania w służbie jego suwerenności i obronie zdobytego przez pokolenia bogactwa.

Grę rozpoczynamy zupełnie za darmo, dokonując bardzo prostej rejestracji, po której niezwłocznie zostajemy rzuceni w wir rozgrywki. Na starcie pod nasze rozkazy trafia marnie zagospodarowany kawałek terenu, który z czasem za sprawą odpowiednich działań musimy przekształcić w dynamicznie rozwijające się imperium. W grze istnieje szereg odmiennych surowców, które spełniają różne zadania, a droga ich pozyskiwania jest skrajnie różna.

Musimy więc zabiegać o wykreowania węzła gospodarczego opartego na stałym fundamencie, aby naszym ochoczym budowniczym nie zabrakło niczego, co będzie potrzebne do postępu. Twórcy nie zapomnieli także o opcjach premium, które dla wielu są nieodłącznym elementem rozgrywki. Możemy dopatrywać się w nich nie tylko szansy na ułatwienie sobie gry, ale także na wsparcie twórców projektu, który przypadł nam do gustu.

Interfejs gry został wykonany w bardzo przystępny sposób, który został także opatrzony w wysoce intuicyjny samouczek. Dzięki niemu bez żadnych problemów przejdziemy przez pierwsze istotne decyzje i wkroczymy w dalszą, samodzielną rozgrywkę.

Romadoria to bardzo udana pozycja, z którą warto związać się na dłuższy czas, aby dać ponieść się niesamowitemu klimatowi.

Jedna odpowiedź do ROMADORIA

  1. Anonim pisze:

    Fajna gra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.