SKYRAMA

SkyRama

Tłumy zniecierpliwionych pasażerów tylko czekają, aby doznać najwyższej jakości usług terminalu, który będziesz kontrolował z prezesowskiego fotela.

Rozgrywka jest całkowicie darmowa, a od jej rozpoczęcia dzieli nas tylko bezproblemowa rejestracja, po której niezwłocznie zostaniemy wprowadzeni w rejon naszego działania, otrzymując do własnej dyspozycji prowincjonalny lotniczy. Naszym głównym zadaniem będzie więc wykorzystanie dostępnego potencjału, zasobów ludzkich i finansowych do rozwinięcia działalności lotniska i zarobienia na niej jak największych pieniędzy.

SkyRama to wyjątkowa pozycja w swoim gatunku, której popularność niezmiennie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie od pierwszych chwil jej istnienia. Bardzo ciekawym urozmaiceniem rozgrywki, jest możliwość nawiązania otwartej współpracy z graczami rozlokowanymi po całym świecie, we wszystkich krajach gdzie gra pojawiła się w oficjalnym wydaniu.

Podpiszemy więc prywatne kontrakty odnośnie wymiany handlowej, wysyłając samoloty pasażerskie i transportowe na zaprzyjaźnione lotniska, jednocześnie mogąc liczyć na to, że otrzymamy pracę ze strony naszych przyjaciół w postaci lotów z ich lokalizacji.

SkyRama łączy w sobie elementy wielu gatunków, zarówno dobrej strategii, która wymaga od nas odpowiedniego sposobu rozumowania jak i dobrze przygotowanego managera. Gra przede wszystkim wymaga od nas zaangażowania konkretnych pokładów czasowych i intelektualnych, bez umiejętności pragmatycznego myślenia nie będziemy w stanie odnieść wymiernych korzyści.

SkyRama to wyjątkowo bogata pozycja dla każdego, kto lubuje się w tego typu grach i stawia na łatwą oraz przyjemną grę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.