Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego , która wywodzi się z popularnej serii gier Twierdza. Podobnie jak to miało miejsce w tamtych tytułach, rozgrywka osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć przygodę z tą grą potrzebna jest instalacja na komputerze. Głównym celem rozgrywki jest troszczenie się o zaopatrzenie oraz optymalną ochronę swoich miast przed naszymi wrogami.

Stawiaj wioski i tocz wielkie bitwy z pozostałymi przeciwnikami. Razem ze swoim wojskiem bronisz własnych terytoriów i nieustająco rozszerzasz teren własnych wpływów…Troszczysz się o sprawy ekonomiczne warowni i swoich kolonii oraz stwórz potężne wojsko, które będzie bronić twoich posiadłości. Pamiętaj aby dostarczać niezbędne surowce dzięki którym twoja twierdza będzie się rozwijała. Wytwarzaj lub kupuj od sąsiadów różnego rodzaju surowce, narzędzia i pokarm, za pomocą których zdobędziesz dominację nad wrogami.W Stronghold Kingdoms tworzysz postać własnego wojownika, który awansuje w trakcie rozgrywki. I tak przeinaczasz się ze zwykłego, mało znanego farmera w pana cieszącego się ogromną sławą i uznaniem. A jeśli szczęście będzie ci służyć, to będziesz mógł wraz ze swoim wojskiem przejąć rolę namiestnika a nawet silnego króla.
Gra w Stronghold Kingdoms prowadzona jest przy wsparciu obszernego na 20 MB klienta, który gwarantuje nam łączność z serwerem gry, jest konieczne posiadanie pecetowej edycji gry.
Dzięki zaimplementowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy możliwość bezproblemowego aktualizowania gry i uzyskiwania najnowszych nowinek z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani sekundy, przystąp do ściągnięcia klienta i już teraz zacznij konstruować własne średniowieczne miasto, które w najbliższym czasie stanie się imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.