TANOTH

Tanoth

Tanoth pozycja, która przeniesie nas wprost do mrocznego świata . Rozpoczynamy zupełnie darmową rozgrywkę otrzymując pod własne rozkazy bohatera wraz z elementarnym uposażeniem.

Dzięki osiąganym przez nas sukcesom w rozgrywce i pozyskiwanym środkom materialnym, zdobywamy możliwość nabycia coraz to lepszego sprzętu, który posłuży nam w walce. Głównym celem rozgrywki jest dążenie do rozwoju własnej postaci, tak aby osiągnęła ona jak najwyższe miejsce w rankingu i była zdolna do stoczenia zwycięskiego boju z każdym innym wojownikiem.

Jak na prawdziwą grę fantasy przystało, twórcy nie zapomnieli także o elementach związanych z magią i alchemią. Dzięki wtajemniczaniu się w księgi alchemiczne pozyskujemy źródło nieocenionego wsparcia w boju. Obecne w grze mikstury i eliksiry są wręcz konieczne do odnoszenia wymiernych sukcesów.

Przemierzanie tak ogromnego świata gry mogłoby być dla naszego wojownika wysoce męczące, dlatego u miejscowego handlarza możemy nabyć dla siebie odpowiednie zwierzę juczne, które poniesie nasze towary. Zapoznanie się z całym światem gry i poznanie wszystkich tajników interfejsu wymaga od gracza ogromnego zaangażowania i zdaje się nigdy nie wyczerpywać.

Podejmij się wyzwania, chwyć do ręki broń i stań do walki przeciwko niezliczonym ilościom kreatur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.