TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Przenieś się do fantastycznego świata, w którym spotkasz wiele magii, wojny, spisków i przyjaźni.

Tylko za sprawą potężnej armii możesz zdołać przetrwać w tym bezlitosnym świecie i przedstawić światu swoje roszczenia. Gra Terra Militari przenosi nas do okresu wzmożonych wojen, jakie miały miejsce w całym starożytnym świecie. Wcielamy się w rolę dowódcy na służbie Rzymu, Persji, Chin lub Egiptu. Głównym naszym zdaniem jest podejmowania działań zmierzających ku temu, aby nasza nacja osiągnęła niezaprzeczalną dominację.

Pierwszym naszym zadaniem jest posiadanego przez nas kawałka ziemi, tak aby stał się podwaliną pod późniejsze . Nasze wstępne działania muszą więc zmierzać ku temu, aby zapewnić naszej osadzie stały i płynny dostęp do surowców. Gra bogata jest także w elementy rozgrywki RPG, a to za sprawą trzech bohaterów, jakich przyjdzie nam kontrolować i rozwijać.

Bohaterowie mogą zostać wyposażeni w szereg przedmiotów, które podnoszą ich zdolności bojowe, przez co zwiększa się skuteczność naszej armii. We wszystkich działaniach nie musimy także czuć się osamotnieni, istnieje możliwość związania się w jednym z wielu sojuszy. Rozgrywka toczy się tak długo, aż jedna z nacji nie zdobędzie panowania nad całym światem gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili, tylko czym prędzej podążaj, aby wesprzeć bliskie ci imperium i wraz z nim posiądź zamierzoną chwałę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.