THE PRIDE OF TAERN

The Pride of Taern

Kraina Taern przeżywa okres krwawych wojen, jej suwerenność wisi na włosku za sprawą barbarzyńskiego najazdu wojowników państwa Utor.

Przenieś się do fantastycznego świata i opowiedz się po stronie cierpiącego prześladowania królestwa, aby wzbudzić w jego mieszkańcach nadzieję na lepsze jutro. The Pride of Taern to świetnie przygotowane RPG, jak na możliwości gier przeglądarkowych i z pewnością spełni oczekiwania niejednego wielbiciela tego gatunku.

Grę rozpoczynamy zupełnie za darmo od wykreowania według własnego uznania naszego bohatera, którego poprowadzimy przez szereg zadań i starć z ludźmi i potworami. Głównym celem rozgrywki jest dążenie do takiego rozwoju naszej postaci, który pozwoli nam na stoczenie zwycięskiej walki z najsilniejszymi przeciwnikami i przyniesie nam największego dochody. Poza morderczym treningiem, musimy także odpowiednie wyposażyć naszego wojownika. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji bardzo bogaty arsenał wszelkiego typu udoskonaleń.

Cały system walki w grze opiera się na trybie turowym, przed każdym pojedynkiem dokonujemy wstępnych ustawień i odpowiednio się wyposażamy. The Pride of Taern to pozycja opatrzona w fantastyczną fabułę, która może wciągnąć nas na długie dni, a nawet miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.