THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Przenieś się do średniowiecznej rzeczywistości, ukazanej w fascynujący, bajkowy sposób! Teraz tylko darmowa rejestracja dzieli cię od możliwości rozpoczęcia swojej bezkresnej przygody z serią Settlers!

Studio BlueByte przygotowało dla wszystkich graczy gier przeglądarkowych, spragnionych strategii najwyższej klasy to, co od 1997 roku daje światu najlepsze. Seria Settlers doczekała się swojej kontynuacji poprzez przeglądarkę i w żadnym stopniu nie ustępuje grywalnością swoim macierzystym produkcjom. Rozgrywkę rozpoczynamy całkowicie za darmo, przenosząc się do fantastycznego świata zaprojektowanego w grafice trójwymiarowej.

Pod nasze rozkazy trafia kawałek niezagospodarowanego terenu, który idąc za wskazówkami samouczka możemy w prosty sposób zamienić w osadę zdolną do samo utrzymania. Interfejs gry dla wielu okaże się doskonale znany, gdyż nie odstępuje na krok swoim kształtem produkcją systemowym, a sama gra czerpie ze źródła, jakim jest siódma część serii Settlers. Kiedy już uda nam się zatroszczyć o dostęp do wszelkiego typu niezbędnych dla dalszej rozbudowy surowców, będziemy na dobrej drodze do dynamicznego rozwoju.

Musimy przyłożyć wszelkich starań żeby w możliwie najkrótszym czasie rozwinąć swoją osadę do miana kwitnącego imperium. W grze funkcjonuje systemów poziomów, który określa to, jakie budynki w bieżącej chwili jesteśmy w stanie wybudować. Jest to narzędzie motywujące nas do działania i pozbawiające rozgrywkę wielu absurdów. Pozyskiwane za sensowne posunięcia punkty doświadczenia otwierają nam dostęp do bardziej zaawansowanych konstrukcji i zezwalają na posługiwanie się nowocześniejszymi technologiami.

The Settlers Online to pozycja już bardzo mocno rozbudowana i ubogacona w wiele ciekawych modułów, aczkolwiek nieustannie rozwijana i wspierana przez twórców. Kiedy już doprowadzimy osadę do pewnej stabilizacji gospodarczej, będziemy musieli skierować nasze działania w stronę rekrutacji i szkolenia zawodowej armii. Odpowiednio przygotowane do boju jednostki mogą okazać się nieocenione w sytuacji zagrożenia suwerenności naszych ziem.

Dla podniesienia bezpieczeństwa i utrzymania pełnej stabilizacji warto zaangażować się w działalność dyplomatyczną, która może objawić się wstąpieniem w szeregi jednego z funkcjonujących w grze sojuszy. Wsparcie członków sojuszu niejednokrotnie wyciągnie nas z potężnych tarapatów, których nabawimy się przez lekkomyślne decyzje.

Nie zaniedbuj żadnego z aspektów rozwoju osady, a będziesz zdolny do utrzymania swojej pozycji w tym fantastycznym świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.