THE WEST

The West

Chwyć za rewolwer, daj świadectwo swojej zręczności i stań do walki o sławę i bogactwo z niezliczoną ilością przeciwników.

Gra The West przenosi nas w tereny dzikiego zachodu, który przeżywa okres bezlitosnej eksploracji i penetracji. Jako kowboj lub Indian określ swoje priorytety i wejdź do ogarniętego przemocą świata, aby zawalczyć o swoje racje. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę uzyskujemy możliwość wykreowania własnej postaci według uznania, dobierając dla niej odpowiednią klasę i wygląd zewnętrzny.

Gra bogata jest przede wszystkim w zestaw misji, których wykonywanie przynosi nam ogromne profity i jest nieodłącznym elementem gry. W grze znajdziemy szereg prac, które są mocno związane z zadaniami jakie otrzymujemy na poszczególnych etapach gry. Czasami jednak bywa tak, że konwencjonalne formy bogacenia się nie sprzyjają i trzeba sięgnąć po coś bardziej wpływowego. System walki został zaprojektowany w taki sposób, że mamy pełną kontrolę nad tym, jak prowadzona przez nas postać zachowa się w walce.

Przed każdą rundą dokonujemy modyfikacji ustawień i priorytetów. Formą organizacji graczy są miasta, do których możemy dołączyć lub założyć własne. Miasta to wspólnota graczy, która wspólnie zbiera fundusze na rozbudowę i zagospodarowanie osady. Przyjdzie nam też niejednokrotnie brać udział w wielogodzinnych walkach o fort.

Wielu już żyje w luksusie i nie musi martwić się o swoje jutro, czy jesteś na tyle odważny, by dołączyć do tego świata i zakłócić ich spokój?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.