TRAVIAN

Travian

Jeśli pociągają cię długie wieczory spędzony przy mapach taktycznych lub w zaciszu zamkowej komnaty, gdzie podejmuje się najważniejsze decyzje, to bardzo dobrze trafileś.

Travian to pozycja, która może pochwalić się mianem najpopularniejszej gry strategicznej na przeglądarkę. Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie za darmo od konieczności wyboru nacji, której pozostaniemy wierni już do końca gry. Twórcy oddali do naszej dyspozycji trzy starożytne kraje: Rzym, Galia, Germania.

Każda nacja to odmienny sposób prowadzenia walki, dostęp do różnych jednostek bojowych i zabudowań. Podczas rozgrywki damy świadectwo swoich zdolności planowania kolejnych posunięć i podejmowania decyzji przy pełnej świadomości ich konsekwencji. We wszystkich działaniach zawsze musimy zabiegać o to, aby znaleźć się o krok przed swoimi oponentami.

Cały interfejs gry jest bardzo łatwy do opanowania, a sama rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, co nie zmusza gracza do ciągłego przesiadywania przy komputerze. Poznanie wszelkich możliwości rozgrywki z pewnością wymaga zaangażowania się w grę na dłuższy czas.

Travian został w 2006 roku uhonorowany tytułem gry roku, jest nieustannie rozwijany przez twórców i ubogacany licznymi konkursami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.