URBAN RIVALS

Urban Rivals

Urban Rivals to gra na przeglądarkę, w której cała rozgrywka opiera się na kartach i związanych z nimi działaniach.

Po dokonaniu rejestracji, podejmujemy najważniejszą decyzję, która zaważy na całej rozgrywce. Określamy, jaki typ kart będziemy w rozgrywce reprezentowali, mamy do wyboru typy kart: action, danger i cool. Każdy nowy pojedynek, jaki przyjdzie nam rozegrać rozpoczynamy z zestawem czterech losowych kart, stanowiących podstawę do dalszych działań.

Wspinając się po szczeblach kariery, zyskujemy możliwość wyposażenia się w coraz to nowsze i lepsze , których łącznie w grze jest ponad 100. Przez pierwsze działania zostaniemy poprowadzeni za sprawą bardzo przystępnie wykonanego samouczka. Po odbyciu wstępnego szkolenia, będziemy w stanie samodzielnie prowadzić dalszą rozgrywkę bez najmniejszych kłopotów.

Posiadane przez nas karty zachowują się jak bohaterowie, wraz z osiąganymi zwycięstwami karty awansują i podnoszą swoje zdolności bojowe. Urban Rivals to niszowa pozycja, która ma swoje stałe grono wiernych fanów. Jeśli szukasz pozycji na spędzenie wieczoru przy komputerze, to warto zainteresować się tą pozycją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.