War Thunder

War Thunder to zachowana w myśli gry MMO symulacja lotnicza studia Gaijin Entertainment, w której wcielamy się w rolę pilota maszyny z czasów II Wojny Światowej.
Twoim pierwszym zadaniem będzie dokonanie wyboru maszyny, która to zaczniesz pracować na swoją reputację.
Twoja przydatność zostanie oszacowana na bazie przyznanych ci punktów doświadczenia, które są w grze walutę i pozwalają na wymianę podzespołów samolotu lub zakup nowego samolotu.
Twój sukces nie tkwi wyłącznie w samolocie, bo wiedza i umiejętności pilota przewyższają każde udogodnienie technologiczne.
Wyłącznie od twojej decyzji zależne jest to czy usiądziesz za sterami szybkiego myśliwca, czy będziesz zobligowany poprowadzić wielkie bombowce – z misją niszczenia strategicznych lokacji na terenie wroga.
Nie zapominaj koniecznie o tym, że w trakcie starcia nie jesteś sam – możesz, a wręcz musisz wspierać się obecnością sojuszniczych samolotów.

Autorzy gry aktualizują portal projektu, zamieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki powiązane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Więc nie czekaj ani chwili, wskakuj do kokpitu i leć na podbój nieba, dla powodzenia reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.