WOLNI FARMERZY

Wolni Farmerzy

Czy twoja gospodarność pozwoli ci na to, abyś za sprawą odpowiednich działań przekształcił leżące ugorem pole w kwitnącą farmę?

Jeśli zainwestujesz w to zadanie odpowiednią ilość dobrych chęci i czasu, to osiągniesz ten cel całkiem szybko. Wolni Farmerzy są jedną z bardziej udanych gier tego typu, wydanych na przeglądarkę. Odnajdą się w niej wszyscy, którzy od zawsze swoje upodobania lokowali na wsi i obrazie tamtejszego życia.

Przez pierwsze decyzje przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek, który pozwoli nam pewnie wejść w dalsze, samodzielne gospodarowanie. W naszych działaniach nie musimy czuć się osamotnieni, gdyż gra umożliwia nam zrzeszanie się w klubach rolniczych, gdzie podzielimy się doświadczeniem zebranym podczas pracy. Wszystkie zebrane przez nas produkty uprawy możemy oczywiście sprzedać i przekształcić w pieniądze, którą są nam potrzebne do dalszego rozwoju.

Na każdym kroku otrzymujemy także szereg zadań pobocznych, które są dla nas szansą na szybsze zdobycie pieniędzy. Jeśli lokujesz swoje upodobania właśnie w tego typu grach, to z pewnością na tej się szybko nie zawiedziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.