ZAGUBIONA WYSPA

Zagubiona Wyspa

To absolutnie nie jest czas na wakacyjny wypoczynek, ale nawoływanie do morderczej pracy nad rozwinięciem naszych włości.

Gra Zagubiona Wyspa poprowadzi nas przez bujne tereny zagubionej wyspy, gdzie staniemy przed wyjątkowo trudnym, ale sprawiającym wiele przyjemności zadaniem. Wcielimy się w rolę kreatywnego zarządcy początkowo marnie zagospodarowana osadą i zadbamy o to, aby naszym współtowarzyszom niczego nie zabrakło.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie za darmo, otrzymując na własność kawałek przygotowanego pod zabudowę gruntu. Zabierzmy się więc na początku do uporządkowania naszego skrawka ziemi, aby już za chwilę móc zacząć hodować na nim różnorodne gatunki roślin. Dla chwili wytchnienia możemy udać się do pobliskiego miasteczka, by tam zażyć relaksu i przyjemności, w formie pysznych koktajli i dużych zakupów.

Jeśli myślisz, że zasiew to zapowiedź przyszłych, obfitych plonów to jesteś w ogromnym błędzie. Dla uzyskania obfitych plonów musimy mocno się natrudzić, dbając o wzrost naszych roślin na każdym etapie ich rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.