ZIELONE IMPERIUM

Zielone Imperium

Przenieśmy się do fantastycznego świata magii i stańmy się koordynatorami pracy wesołych skrzatów, które zabiegają o swojego ogrodu.

Wspomniane będą sprawnie i skrupulatnie wyręczały nas z wszystkich zajęć i obowiązków, do nas należy tylko dysponowanie ich czasem. pomagają nam początkowo przygotować grunt i zasadzić odpowiednie rośliny, następnie zadbać o ich wzrost, a w konsekwencji zbiorą dla nas to, co nam daje. Gra została wyposażona w rozbudowany system handlu i możliwość rozwoju metod uprawy.

Wszelkie decyzje odnośnie zasiewu pozostają wyłącznie w gestii samego gracza, któremu dano możliwość wyboru spośród licznych typów roślin uprawnych. Co jakiś czas do naszego ogrodu zawitają klienci, którzy tylko czekają, aby zapełnić swoje koszyki świeżymi produktami. W grze nie zabrakło także możliwości wkroczenia na szarą strefę, relacje z innymi graczami nie ograniczają się wyłącznie do wymiany doświadczeń czy handlu.

Wredny lub zdenerwowany w wyniku naszych działań sąsiad może zapuścić nam do ogrodu kreta, który skutecznie wyniszczy nasze uprawy. Jeśli rozpoczniesz zupełnie darmową rozgrywkę w Zielone Imperium, to licz się z tym, że ta pozycja pochłonie cię na długie godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.