ZOO MUMBA

Zoo Mumba

ZooMumba to wspaniała pozycja dla wszystkich, w której wcielimy się w rolę menadżera jednego z wielu ogrodów zoologicznych.

Gra zapewni nam wiele doznań audio-wizualnych, opatrzona jest wspaniałą grafikę i wiele dźwięków, które dają wrażenie jakbyśmy znajdowali się w centrum dżungli. Teren jaki wchodzi pod naszą kontrole, gdy rozpoczniemy zupełnie darmową rozgrywkę zagospodarowujemy wyłącznie według własnego uznania. Głównym celem prowadzonych przez nas działań jest przygotowanie ogrodu na przyjęcie klientów i uczynienie ich jak najbardziej zadowolonymi z odwiedzin.

Pomoże nam w tym pakiet wszelkich udogodnień dla zwierząt, jak bagniste oczko dla tych, którzy lubią taplać się w błocie czy zaśnieżone pole dla mocno zarośniętych mieszkańców zoo. Zależnie od tego, w jakim stopniu zadbamy o potrzeby naszych pupili będziemy otrzymywali datki, które są znaczącym aspektem naszego budżetu i zapewniają nam płynność finansową.

We wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych i opiekuńczych gracza może wspierać rzesza najmowanych pracowników, co pozwoli skupić się dyrektorowi zoo tylko i wyłącznie na aspekcie administracyjnym. Ponadto gra została ubogacona w wiele misji dodatkowych, dzięki którym w łatwy sposób uzyskujemy elementy zabudowy lub środki materialne.

Walutą premium z grze są zoolągi, które możemy wymienić na unikatowe gatunki zwierząt, spożytkować jako walutę standardową – misiogrosze lub wymienić na konto premium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.